Graitec Advance

Aspekty Biznesu

Stojaki na ulotki- co warto wiedzieć?

3 min read

Stojaki na ulotki to specjalne ekspozytory, których celem jest dystrybucja wszelakiej maści materiałów reklamowych albo informacyjnych, takich jak ulotki czy broszury. Najczęściej spotkać je można w miejscach o wysokim natężeniu ruchu. Często znajdują one swojej miejsce w hipermarketach, przystankach, hotelach czy dworcach kolejowych i lotniskach. Co warto wiedzieć o stojakach na ulotki.

Standy na ulotki- materiał wykonania

Stojaki na ulotki mogą być wykonane z różnych materiałów, wiele zależy oczywiście od ich sposobu przeznaczenia. Każdy materiał ma inne właściwości. Nie wszystkie standy na ulotki sprawdzą się do użycia na zewnątrz, ze względu na działanie czynników atmosferycznych. Z czego mogą być wykonane ekspozytory na ulotki?

  • metal- propozycje wykonane z metalu charakteryzują się dużą wytrzymałością. Takim stojakom nie szkodzi wilgoć, deszcze, śnieg, czy promieniowanie słoneczne. Ponadto łatwo można je utrzymać w należytej czystości. Nawet po dłuższym okresie użytkowania prezentują się w dalszym ciągu estetycznie. Warto dodać, że takie standy na ulotki są solidne i stabilne,
  • tworzywo sztuczne- tego rodzaju stojaki na materiały reklamowe cieszą się dużą popularnością. Ważną ich zaletą jest to, że takie stojaki są lekkie, a więc łatwo je można przenieść i ustawić w pożądane przez siebie miejsce. Ponadto są odporne na uszkodzenia i tańsze od modeli metalowych. Tak samo jak powyższe ekspozytory, również te z tworzyw sztucznych są odporne na czynniki atmosferyczne,
  • drewno- stojaki z drewna prezentują się elegancko i gustownie. Można je łatwo wyczyścić, a także przemalować na pożądany przez siebie kolor,
  • tektura- najmniej trwała opcja, aczkolwiek bardzo trwała i szybka w produkcji. Takie stojaki na ulotki są dobrym wyborem jeżeli chodzi o krótkie kampanie reklamowe.

Jaki powinien być dobry stojak na ulotki?

Wysokiej jakości stojaki na ulotki z pewnością staną się znakomitą wizytówką każdej firmy. Jak powinien wyglądać nowoczesny ekspozytor na materiały reklamowe? Standardowa konstrukcja złożona jest z praktycznej kieszeni i podtrzymujących ją umocnień. Do kieszeni wkładane są wszelkiej maści materiały reklamowe. Stojaki dostępne na rynku różnią się wymiarami, kolorem czy kształtem. Wybór konkretnego rozwiązania zależy w dużej mierze od wymagań kampanii reklamowej i preferencji danej firmy. Standy na ulotki muszą być przede wszystkim funkcjonalne. Można wybierać spośród modeli wyposażonych w jedną kieszeń, ale także kilkanaście kieszeni. Warto pamiętać, że estetycznie ułożone i dobrze wyeksponowane ulotki to najskuteczniejszy sposób reklamy każdego przedsiębiorstwa.

Ekspozytory na ulotki- zalety

Stojaki na ulotki mają wiele zalet. Dzięki nim można w elegancki i nowoczesny sposób przedstawić ofertę firmy, poinformować klientów o nowym asortymencie, promocjach czy rabatach. Poprzez ekspozytory na ulotki można dotrzeć jak najbliżej do potencjalnego klienta. Może on wziąć taką ulotkę do domu, co nie jest możliwe np. w przypadku baneru internetowego.

Stojaki na ulotki to skuteczne rozwiązanie, wybierane przez małe, jak i duże firmy z licznych branż.

Copyright © Graitec Advance - Aspekty Biznesu All rights reserved. | Newsphere by AF themes.